Kazanç Dünyası Nedir?

Kazanç Dünyası Türkiye’de hizmet veren birbirinden değerli markalar, emlak ofisleri, ilan bakan kullanıcılar ve Hürriyet Emlak’ın içerisinde olduğu bir ekosistemdir.


Bu ekosistemde Hürriyet Emlak kullanıcılarına taşınma sürecindeki ihtiyaçları için Kazanç Dünyası’ndaki markalardan hiçbir yerde bulamayacakları indirimler ve fırsatlar sunuyoruz.

Kampanyalardan Nasıl Faydalanırım?

Hürriyet Emlak kurumsal üyesi olan emlak ofisleri üzerinden kiralama/satın alma işlemi gerçekleştirirken yararlanmak istediğin kampanyayı söylemen yeterli.

Sonrasında kampanya kaydını emlak ofisi ile birlikte hızlıca gerçekleştirebilirsin.

Kampanyalara Katılım Ücretli Mi?

Kazanç Dünyası’ndaki kampanyalara katılım tamamen ücretsizdir.

Kazanç Dünyası'ndaki Markalar

Evinizin ve sevdiklerinizin yanında olan Pronet Alarm Sistemi'nden kazandıran kampanya! Hürriyet Emlak müşterilerine özel ilk 4 ay %50 indirim fırsatını kaçırmayın! Pronet Alarm Sistemi hırsızlık, yangın, gaz kaçağı gibi tehlikelere karşı evinizi ve sevdiklerinizi 7/24 korusun! Şimdi Pronet'li olun, içiniz hep rahat etsin!


Kampanyaya katılım sağlamak ve indirimden faydalanmak için Hürriyet Emlak kurumsal üyesi emlak ofisinizle görüşebilirsiniz. Kampanyaya katılım ücretsizdir.


Kampanya Katılım Koşulları:

• Kampanya sadece Pronet Alarm ve Kamera Sistemleri için geçerlidir. 

• Kampanya 04.06.2018 – 31.03.2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• Abonelik bedeline ek olarak kurulum ücreti talep edilmektedir. Kurulum ücretinin tutarına dair bilgilendirme ücretsiz keşif sırasında güvenlik danışmanı tarafından yapılır. 

• İşbu kampanya sadece 24 ay taahhüt veren yeni Pronet abonelikleri için geçerlidir. Referans kampanyası dışında hiçbir surette diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz.

• Özel indirim şartlarında sözleşme imzalayan kurumsal proje müşterilerimiz ve zincir projeler bu kampanyadan faydalanamaz.

• Söz konusu üye bilgileri, kampanya dahilinde veya dışındaki farklı 3. parti ve şahıslarla paylaşılmayacaktır.

• Findex kuralları sözleşme alınan güne özel koşullarda geçerlidir.

• İşbu kampanya kapsamında üçüncü kişilere abonelik devri yapılamaz.

• Kampanyaya katılan tüm katılımcılar bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır.

• Pronet, kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Rahat Taşın, Armut.com'un nakliye alanındaki 7 yıllık tecrübesini arkasına alan; taşınma deneyimini teknolojiyi kullanarak kolaylaştıran bir girişim. Rahat Taşın’dan alacağınız nakliye hizmeti sırasında eşyalarınız oluşabilecek hasarlara karşı Rahat Taşın garantisi altında. 


Kampanyaya katılım sağlamak ve indirimden faydalanmak için Hürriyet Emlak kurumsal üyesi emlak ofisinizle görüşebilirsiniz. Kampanyaya katılım ücretsizdir.


Kampanya Katılım Koşulları:

• Kampanyaya katılım sağlamak ve indirimden faydalanmak için Hürriyet Emlak kurumsal üyesi emlak ofisinizle görüşebilirsiniz.

Filli Boya, FilliUstam.com aracılığıyla müşteriler ile en iyi uygulama hizmeti sunan güvenilir boyacıları bir araya getiriyor. Sistem üzerinden yapılan işlemlerde kullanılan Filli Boya ürünleri ve boya uygulaması 2 yıl Filli Boya garantisi altında. Garanti sürecini başlattıktan sonra “Sürpriz Hediye Paketi” sizi bekliyor. Üstelik seçili bayilerde kullanılmak üzere Hürriyet emlak kullanıcılarına özel Filli Boya 15 lt iç cephe boya ürünlerinde geçerli 20 TL indirim.


Kampanyaya katılım sağlamak ve indirimden faydalanmak için Hürriyet Emlak kurumsal üyesi emlak ofisinizle görüşebilirsiniz. Kampanyaya katılım ücretsizdir.


Filli Ustam Garantili Boya Hizmeti Katılım Koşulları:

• Her bir ilan için yalnızca bir kez filiustam.com ve bir ürün indirim kodu oluşturulur.

• Promosyon kodları 28.02.2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

• Filliustam.com sitesi aracılığıyla hizmet alınmasının ardından garanti sürecini başlatacağınız aşamada, Hürriyet Emlak tarafından size gönderilen sms ile ulaştırılan Filiustam.com’a ait promosyon kodunu ilgili alana yazın, Filli Boya tarafından sürpriz hediyeniz gönderilsin.

• Filli Boya ve Hürriyet Emlak kampanya dönemi içinde kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.


Filli Boya 20 TL İndirim Katılım Koşulları:

• Filli Boya iç cephe 15 lt boya ürünlerinde geçerli 20 TL indirim çeki kampanyası 500 kişi ile sınırlıdır.

• Kampanya, seçili Filli Boya bayilerinde geçerlidir. İl ve ilçe seçimi yaparak size en uygun bayi adres ve telefon bilgisine ulaşabilirsiniz.

• Kampanyaya katılan tüm katılımcılar bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır.

• Promosyon kodunuz 28.02.2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

• Filli Boya ve Hürriyet Emlak kampanya dönemi içinde kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılım sağlamak ve indirimden faydalanmak için Hürriyet Emlak kurumsal üyesi emlak ofisinizle görüşebilirsiniz. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

Yeni taşınacağınız evin banyo veya mutfağını yenilemek mi istiyorsunuz? Belki yeni bir giyinme alanı ve vestiyere ihtiyacınız vardır. Ya da kapıların elden geçmesi evinizin tüm görünümünü değiştirebilir. İnsan ve mekanın birleştiği her yere iyi fikirleriyle mutluluk katan Häfele, Hürriyet Emlak kullanıcılarının evle ilgili yenileme ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Evinizin mutfak, banyo, giyinme alanı, vestiyer ve kapılarını Häfele’nin şık ve benzersiz koleksiyonları ve Häfele Kalite Noktaları’nın kaliteli üretimleriyle yenileyebilirsiniz. Üstelik 5.000 TL ve üzerine %5, 10.000 TL ve üzerine %10 indirimle!


Nasıl İndirim Kazanabilirsiniz?

Evinizle ilgili yukarıda sayılı ihtiyaçlarınızı gayrimenkul danışmanınıza ilettikten sonra size HEMLAK HAFELE hesabından bir SMS gelecek.

Kişisel verilerinizin paylaşımını onaylamanızın ardından Häfele koleksiyonları e-postanıza gönderilecek ve randevu için aranacaksınız. 

Evinize en yakın Hafele Kalite Noktası ile Hafele showroom’da randevunuz oluşturulacak. Burada ihtiyaçlarınız ve tercih edeceğiniz çözümlerin ardından evinizde ölçü alınacak. 

İhtiyaçlarınıza uygun kaliteli çözümlere işlem tutarınıza göre belirlenen indirim oranlarıyla sahip olabilirsiniz.


Kampanya Koşulları

  • Kampanya sadece Häfele tarafından belirlenen Häfele Kalite Noktalarında ve Häfele ürünlerinde geçerlidir.
  • Kampanya 08.01.2019 – 08.01.2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya sadece Hürriyet Emlak’a ait üyelik paketi olan bir emlak ofisi aracılığı ile katılım sağlanabilir.
  • Kampanya katılım kodu sadece 1 kez kullanılabilir.
  • Kampanya katılım kodu ile sağlanan indirim avantajı 1 veya daha fazla mekan için geçerli olacaktır.
  • Kampanya sadece 5.000 TL ve üzeri tutarlarda geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya katılan tüm katılımcılar bu kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
  • Häfele ve Hürriyet Emlak kampanya dönemi içinde kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

© Copyright 2018 Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

Bizi Takip Edin