Evinizi Häfele’nin Özel İndirimleri İle Yenileyin!

Yeni taşınacağınız evin banyo veya mutfağını yenilemek mi istiyorsunuz? Belki yeni bir giyinme alanı ve vestiyere ihtiyacınız vardır. Ya da kapıların elden geçmesi evinizin tüm görünümünü değiştirebilir. 

İnsan ve mekanın birleştiği her yere iyi fikirleriyle mutluluk katan Häfele, Hürriyet Emlak kullanıcılarının evle ilgili yenileme ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. 

Evinizin mutfak, banyo, giyinme alanı, vestiyer ve kapılarını Häfele’nin şık ve benzersiz koleksiyonları ve Häfele Kalite Noktaları’nın kaliteli üretimleriyle yenileyin.5.000 TL ve üzerine %5, 10.000 TL ve üzerine %10 indirim kazanın! Üstelik evinizin temizliği Häfele’den hediye!

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

1. Dilerseniz Hürriyet Emlak içerisindeki herhangi bir ilanın detay sayfasında yer alan “Kazanç Dünyası” kutucuğu ile katılmak istediğiniz kampanya için gerekli yönlendirmeleri yaparak kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

2. Ya da ilgilendiğiniz ilanın sahibi Emlak Ofisi’ne katılmak istediğiniz kampanyayı iletebilirsiniz. Gayrimenkul Danışmanınız sizin için gerekli işlemleri yaparak kampanyaya katılımınızı sağlayacaktır.

© Copyright 2019 Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.

Bizi Takip Edin